System zamykania sprzedaży, czyli jak radzić sobie z obiekcjami.

15maj19:0021:00Typ wydarzeniaWebinarySystem zamykania sprzedaży, czyli jak radzić sobie z obiekcjami.Cześć moi drodzy,Czas minął! Zapisz się na kolejne wydarzenie

Szczegóły wydarzenia

15 maja o godz. 19.00, moim Gościem w trakcie szkolenia będzie Piotr Karkoszka.

Podczas bezpłatnego szkolenia dowiesz się:

✅ Jak sprawdzić kiedy można przejść do zamknięcia sprzedaży i już nigdy nie przegapić okienka “zakupowego”?

✅Jak stworzyć dla siebie, najlepsze możliwe środowisko do sprzedaży?

✅ Jakie są najczęstsze błędy przez które, podświadomość klienta nie chce podjąć decyzji i będzie jej unikać?

✅ Jak zwiększyć sprzedaż i wynegocjować szybsze i lepsze dla pośrednika decyzje?

Zarezerwuj miejsce:
➡️ https://i.aen.pl/ObiekcjeDostep
➡️ https://i.aen.pl/ObiekcjeDostep
➡️ https://i.aen.pl/ObiekcjeDostep

O prelegencie

Piotr Karkoszka – Certyfikowany i dyplomowany trener biznesu specjalizujący w komunikacji i prowadzeniu negocjacji biznesowych.

Od ponad 14 lat specjalizuje się w temacie szeroko pojętej sprzedaży, komunikacji i umiejętności biznesowych. Obecnie pracując z firmami najczęściej tworzy i usprawnia procesy, procedury, a ponieważ w biznesie ważne jest absolutnie WSZYSTKO, to analizując i zmieniając choćby najmniejsze szczegóły, czasem można poprawić wynik na tyle, aby plan kwartalny realizować w miesiąc. 

Uczy również dobrze płatnych umiejętności biznesowych poprzez projekty otwarte i kursy online (“kursy.piotrkarkoszka.com”).

Ponieważ od zawsze szuka skutecznych rozwiązań, aby usprawniać siebie i innych, ponad 4 lata temu trafił na nową metodę pracy z podświadomością (EFT),  potwierdzoną licznymi badaniami klinicznymi, z której jako certyfikowany trener korzysta nie tylko w pracy terapeutycznej, ale również w pracy szkoleniowej, aby między innymi uwalniać podświadome ograniczenia i uwarunkowania swoich klientów.  

W swojej karierze zawodowej miał już okazję pracować z najbardziej rozpoznawalnymi firmami. Był gościem programów takich jak “TVN24 Biznes i Świat”. Konferencji naukowych tj. „W stronę zmian“ oraz „Profectus“ organizowanych przez Uniwersytet Jagielloński, czy konferencji o tematyce sprzedaży „360 SBC – Smart Business Consulting” i  występował na scenie z „Ojcem psychologii wpływu” prof. Robertem Cialdini.

Szczegóły wydarzenia online

Wydarzenie miało już miejsce!

Data

(środa) 19:00 - 21:00(GMT+02:00) Sprawdź w mojej strefie czasowej

Opinie

Brak opinii dla tego wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0