POZNAJMY SIĘ

ALEH TUR

Przedsiębiorca, inwestor, właściciel kilku firm zajmujących się inwestowaniem oraz obsługą rynku nieruchomości. Licencjonowany Zarządca i Pośrednik związany z rynkiem
od 2009 roku. Trener sprzedaży i marketingu.

MOJA HISTORIA

W BRANŻY NIERUCHOMOŚCI

W 2009 roku przeprowadziłem się do Polski z Białorusi. Start w nowym kraju nigdy nie należy do najłatwiejszych. Jeszcze w tym samym roku rozpocząłem pracę w branży nieruchomości, a w 2012 roku otworzyłem własną agencję Tur Nieruchomości. Zbudowałem silną markę osobistą, dzięki której moje biuro generuje wielomilionowe przychody.

Obecnie pomagam innym wznieść się na wyższy level pośrednictwa. Szkolę agentów nieruchomości ze skutecznej sprzedaży oraz technik marketingowych, udzielam konsultacji, występuję na największych wydarzeniach branżowych w kraju. Za moje zaangażowanie w ruchu zawodowym pośredników w obrocie nieruchomościami oraz za wkład w rozwój profesji i rynku nieruchomości zostałem wyróżniony przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

0

LAT DOŚWIADCZENIA

ponad 0

UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ

ponad 0

PROJEKTÓW INWESTORSKICH

0

NAGRÓD BRANŻOWYCH

WYDARZENIA W BRANŻY NIERUCHOMOŚCI

SPOTKAJMY SIĘ

Jestem prelegentem licznych konferencji i wydarzeń branżowych. Cyklicznie prowadzę live’y oraz webinary dla pośredników i inwestorów, w których uczestniczy kilkaset osób. Specjalizuję się w sprzedaży i marketingu.  Występowałem na scenie m.in. podczas Recampu, na szkoleniach WSPON, dla ASBIRO. Sprawdź, gdzie i kiedy możemy się spotkać!

UMÓW SIĘ
NA KONSULTACJĘ

Potrzebujesz merytorycznego wsparcia? Czujesz, że utknąłeś? Masz problem z pozyskiwaniem umów? Pracujesz coraz więcej, a widzisz, że nie przekłada się to na wyniki finansowe? Chcesz zwiększyć efektywność swojej pracy i pracować za wyższe stawki? Zapraszam Cię na godzinną konsultację, w trakcie której pomogę Ci rozwiązać Twój problem!

POBIERZ BEZPŁATNĄ CHECKLISTĘ

Zapisz się na listę mailingową, by otrzymać bezpłatną checklistę, która pomoże Ci zorganizować Dzień Otwarty.

0