Jak ułożyć proces wdrożenia agentów w firmie?

10lip19:0021:00Typ wydarzeniaWebinaryJak ułożyć proces wdrożenia agentów w firmie?Cześć moi drodzy,Wydarzenie rozpocznie się za

Szczegóły wydarzenia

10 lipca o godz. 19.00, moim Gościem w trakcie szkolenia będzie Wojciech Skorek.

Podczas bezpłatnego szkolenia dowiesz się o:

✅ Do jakich działań motywować nowo zatrudnionego doradcę, aby zaczął możliwie szybko zarabiać?

✅ Jakie kompetencje powinien nabyć doradca podczas wdrożenie do pracy aby realizował cele swoje oraz firmy?

✅ Co możesz zrobić jako szef, by doradca wykorzystywał swój potencjał?

Zarezerwuj miejsce:
➡️ https://i.aen.pl/wdrozenie
➡️ https://i.aen.pl/wdrozenie
➡️ https://i.aen.pl/wdrozenie

O prelegencie

Wojciech Skorek – Certyfikowany i dyplomowany trener biznesu specjalizujący w komunikacji i prowadzeniu negocjacji biznesowych.

Wykładowca zajęć z tematu dotyczącego komunikacji w biznesie na uczelni Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie. Współzałożyciel Gildii Trenerskiej.

Jako pośrednik przeprowadzał transakcje sprzedaży nieruchomości w 5 miastach w Polsce, działając na rynku wtórnym i pierwotnym. W każdym z miast, za każdym razem swoją bazę Klientów budował od zera. Odpowiadał za nawiązywanie relacji i współpracę z deweloperami.

Ze sprzedażą i szkoleniami związany od 2012 roku. Kierował i współtworzył zespoły trenerskie w największych firmach w branży pośredników nieruchomości i finansów. W każdej pracy starał się osiągnąć najlepsze możliwe efekty, finalnie stając się trenerem lub menadżerem w danym dziale i dziedzinie.

W swojej karierze wykonał ponad 15 tysięcy biznesowych rozmów telefonicznych. Sukcesy w bezpośredniej obsłudze B2C oraz B2B zaowocowały autorskimi szkoleniami sprzedaży oraz przepracowaniem ponad 5000 godzin szkoleń na sali oraz online. Aktywnie wspiera w pracy indywidualnej poprzez sesje mentoringowe i coachingowe. Posiada uprawnienia mediatora sądowego.

Skupiony na szkoleniach warsztatowych dotyczących budowaniu wartości: firmy, produktu, usługi oraz wartości usługodawcy w oczach Klienta. Autor technik telefonowania i sprzedaży nastawionej na pomoc Klientowi w podjęciu decyzji zakupu na zasadach win-win.

Prywatnie sympatyk wycieczek. Znawca geografii oraz historii: miast, Polski, Europy i Świata. Hobbystycznie jeździ rowerem, gra w bilard i gry karciane. Odnosił amatorskie sukcesy w badmintona. Interesuje się geopolityką, współczesnymi mediami i komunikacją.

Szczegóły wydarzenia online

Wydarzenie rozpocznie się za . . . . . .

Join the live stream

Dołącz do wydarzenia już teraz

Data

(środa) 19:00 - 21:00(GMT+02:00) Sprawdź w mojej strefie czasowej

Opinie

Brak opinii dla tego wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0