Kompetencje członków zespołu.

17kwi19:0021:00Typ wydarzeniaWebinaryKompetencje członków zespołu.Cześć moi drodzy,Czas minął! Zapisz się na kolejne wydarzenie

Szczegóły wydarzenia

17 kwietnia o godz. 19.00, moim Gościem w trakcie szkolenia będzie Iwona Kwiatkowska.

Podczas bezpłatnego szkolenia dowiesz się:

✅ Matryca kompetencji – co to jest? dla kogo? szanse i ryzyka

✅ Kluczowe kompetencje na różnych etapach rozwoju kariery na rynku nieruchomości.

✅ Jak zbudować matrycę dla własnej organizacji?

Zarezerwuj miejsce:
➡️ https://i.aen.pl/Kompetencje
➡️ https://i.aen.pl/Kompetencje
➡️ https://i.aen.pl/Kompetencje

O prelegencie

Iwona Kwiatkowska – swoją przygodę z nieruchomościami zaczęła 20 lat temu. Pierwsze doświadczenia zdobywała w zakresie zarządzania nieruchomościami o charakterze komercyjnym, a później również pośrednictwa w ich sprzedaży, wynajmie i komercjalizacji. Podczas wielu lat aktywności zawodowej koordynowała na zlecenie swoich Klientów negocjacje oraz finalizacje ponad 280 transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych oraz gruntów. Jej specjalizacją było też wsparcie w zakresie weryfikacji i regulowania stanów prawnych nieruchomości oraz przygotowanie ich do inwestycji, czym zajmuje się aktywnie do dziś.

Przygotowanie merytoryczne (zarządzanie i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, finansowanie inwestycji ze wsparciem środków unijnych i ich rozliczenia, kursy trenerskie w kraju i za granicą, inne specjalistyczne kursy i szkolenia) oraz wieloletnie doświadczenie w aktywnej pracy na rynku nieruchomości i zarządzaniu zespołem, umiejętnie wykorzystuje też w dzieleniu się wiedzą z innymi. Od ponad 12 lat prowadzi szkolenia branżowe i własne – autorskie – z zakresu obsługi sprzedaży i wynajmu nieruchomości, audytu nieruchomości, marketingu, strategii rozwoju działalności, negocjacji czy inwestowania na rynku nieruchomości. Wszystkie te lata pracy i doświadczeń umożliwiły jej również zebranie wokół swoich projektów zespołu najlepszych specjalistów i praktyków w wielu dziedzinach związanych z rynkiem nieruchomości: znakomitych sprzedawców nieruchomości, inwestorów, szkoleniowców i trenerów, inżynierów, architektów i wykonawców robót budowlanych.

Swoim doświadczeniem chętnie dzieli się z każdym, kto już dziś aktywnie działa na rynku nieruchomości lub dopiero projektuje swoje pierwsze sukcesy.

Szczegóły wydarzenia online

Wydarzenie miało już miejsce!

Data

(środa) 19:00 - 21:00(GMT+02:00) Sprawdź w mojej strefie czasowej

Opinie

Brak opinii dla tego wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0