dni
godzin
minut
sekund

AKADEMIA EKSPERTÓW
NIERUCHOMOŚCI​

online

12 GRUDNIA 2022

PROGNOZY I TRENDY NA ROK 2023

BEZPŁATNA EDYCJA

PODCZAS TEGO WYDARZENIA POZNASZ:

Trendy rynkowe

Dane z pierwszej ręki od uznanych analityków branży. Wspólnie przeanalizujemy bieżącą sytuację na rynku nieruchomości oraz porozmawiamy o możliwych scenariuszach na 2023 rok.

Narzędzia pośrednika

Omówimy dostępne na rynku narzędzia ułatwiające pracę agentów i mengerów. Przyjrzymy się bliżej różnym rozwiązaniom i porównamy ich skuteczność w praktyce.

Zmiany prawne

Porozmawiamy na temat zmian prawnych, nowych przepisach i obostrzeniach obowiązujących zarówno w bieżącym roku jak i planowanych w ciągu najbliższych miesięcy.

HARMONOGRAM WYDARZENIA

9.45 - ROZPOCZĘCIE WYDARZENIA

10.00-12.00 MAREK WIELGO, MARCIN DROGOMIRECKI,
ROBERT KORCZYŃSKI, BARTEK GŁUCHOWSKI, MACIEJ BIS


PANEL DYSKUSYJNY:

Co przyniesie rok 2023: stagnację czy zapaść?

12.00-12.15 Przerwa

12.15-13.15 JAN DZIEKOŃSKI

Kiedy nadejdzie wiosna w kredytach?
Scenariusze stóp procentowych dla rynku nieruchomości.

13.15-13.30 Przerwa

13:30-14:30 OSKAR PŁUKIS

5 najczęstszych problemów menedżerskich
w agencjach nieruchomości i narzędzia, które je rozwiązują.

14:30-14:45 Przerwa

14:45-15:45 MIKOŁAJ STĘPIEŃ

CRM jako narzędzie do analizy oraz automatyzacji procesu sprzedaży.

15.45-16.00 Przerwa

16:00-18:00 PIOTR DOBROWOLSKI, ELŻBIETA LIBERDA, MAŁGORZATA SZULCZEWSKA

Zmiany prawne: szanse czy zagrożenia dla pośredników w obrocie nieruchomościami?

18:00-18:15 Przerwa

18:00-19:55 PIOTR TURALSKI, ALEH TUR

MLS to biznes - jak wspólnie zarabiać więcej?

20:00 PODSUMOWANIE

POZNAJ EKSPERTÓW

WYDARZENIE POPROWADZI

ALEH TUR

Przedsiębiorca, inwestor, właściciel kilku firm zajmujących się inwestowaniem oraz obsługą rynku nieruchomości. Licencjonowany Zarządca i Pośrednik związany z rynkiem od 2009 roku. Trener sprzedaży i marketingu.

Obecnie pomagam innym wznieść się na wyższy level pośrednictwa. Szkolę agentów nieruchomości ze skutecznej sprzedaży oraz technik marketingowych, udzielam konsultacji, występuję na największych wydarzeniach branżowych w kraju. Za moje zaangażowanie w ruchu zawodowym pośredników w obrocie nieruchomościami oraz za wkład w rozwój profesji i rynku nieruchomości zostałem wyróżniony przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

JAN DZIEKOŃSKI

Od 9 lat działam na rynku nieruchomości – prywatnie, jak i zawodowo. Kiedyś jako założyciel startup’u inwestycyjnego, później prywatny inwestor, następnie członek zarządu dużej grupy nieruchomościowej Mzuri, a teraz jako niezależny doradca. Kiedyś pracowałem jako konsultant biznesowy dla największych polskich i międzynarodowych firm. W 2021 roku, postanowiłem podzielić się z Tobą moją wiedzą, przemyśleniami oraz zainteresowaniami o rynku nieruchomości – jego mechanizmach, psychologii, wydarzeniach, przepisach i nowościach. Będę to robił poprzez ten blog, jak i inne media.

MAŁGORZATA SZULCZEWSKA

Broker ubezpieczeniowy, specjalizujący się w ubezpieczeniach grup zawodowych. Wiceprezes Zarządu SAGA Brokers Sp. z o.o. Z rynkiem nieruchomości związana od 2006 roku. Tworzy i obsługuje programy ubezpieczeniowe, również w zakresie likwidacji szkód, prowadzi szkolenia. Z wykształcenia ubezpieczeniowiec i filolog.

PIOTR DOBROWOLSKI

Zawodowy prawnik – radca prawny. Od 15 lat prowadzi kancelarię, w której zajmuję się wyłącznie prawem nieruchomości. W prawniczej nowomowie nazywa się to „kancelaria butikowa”, co oznacza, że nie „świadczę pomocy prawnej dla szerokiego spektrum klientów z różnych dziedzin prawa”, a skupiam się na tym, na czym się znam – na nieruchomościach. Reprezentuję Klientów w sporach sądowych, projektuję umowy i inne dokumenty stosowane w obrocie nieruchomościami. Autor systemu umów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i najmu. Wiedzą i doświadczeniem dzieli się publikując na łamach branżowych czasopism - Estate czy Lighthouse. Gość antenowy ogólnopolskich stacji telewizyjnych: TVN, TVN24, TVP. Występuję na największych wydarzeniach i konferencjach branży nieruchomości: Recamp, Wiedza i Relacje, Kongresy Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiada 20-letnie doświadczenie jako trener. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Na przestrzeni ostatnich lat przeszkoliłem tysiące profesjonalistów rynku nieruchomości. Certyfikowany trener mentalny systemu Mental Power Jakuba Bączka.

ELŻBIETA LIBERDA

Prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości. Obsługuje transakcje sprzedaży i najmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Świadczy doradztwo prawno-inwestycyjne z pełnym due diligence nieruchomości, optymalizacją ryzyk i maksymalizacją zysków. Wspiera inwestorów, fliperów, deweloperów, pośredników. Amatorka nieszablonowych rozwiązań. Kreuje dochody z nieruchomości poprzez regulowanie stanów prawnych, znoszenie współwłasności, obrót udziałami, porządkowanie spraw lokatorskich. Udziela bieżącego doradztwa prawnego największym graczom w sektorze rynku nieruchomości. Przy jej wsparciu prawnym powstało wiele lukratywnych biznesów. Na sali rozpraw czuje się jak ryba w wodzie. Jej niepokorna natura, cięta riposta i jak to u sportowca (zawodowo uprawia jeździectwo) – wola walki i wygranej za wszelka cenę pozawala na liczne sukcesy w sporach sądowych oraz w negocjacjach.

PIOTR TURALSKI

Ekspert rynku nieruchomości, manager, współwłaściciel biura nieruchomości Miltons Sp. z o.o., prezes zarządu Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Aktywność zawodową łączy z zaangażowaniem w rozwój i promocję rynku pośrednictwa nieruchomości. Aktualnie jako prezes, a wcześniej przez kilka lat jako członek komisji MLS oraz członek zarządu WSPON. Uważa, że warto doskonalić standardy po to, aby oferować klientom więcej. Promuje umowy wyłączne i współpracę branży nieruchomości. Bardzo aktywny i szukający nowych wyzwań. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, z rynkiem nieruchomości związany od 2000 roku.

MIKOŁAJ STĘPIEŃ

CEO ASARI, firmy tworzącej systemy wspierające zarządzanie biznesem. Od 14 lat projektuje systemy i aplikacje dla firm. W latach 2006-2012 pracował dla Realia Group jako Project Manager & Designer odpowiadając za projektowanie systemów CRM dla grupy Ober-Haus Real Estate Advisors, gdzie pełnił również funkcję Dyrektora ds. Nieruchomości Komercyjnych. Od 2012 związany jest z ASARI, odpowiadając za rozwój aplikacji, w tym rozwiązań CRM, BI i BPMS. Według niego wielowymiarowa analiza danych i automatyzacja jest kluczem do skutecznych działań biznesowych.

OSKAR PŁUKIS

Od 14 lat w biznesie. 9 lat prowadził agencję nieruchomości komercyjnych Resident1, która obsługiwała ponad 4 tysiące firm poszukujących nieruchomości komercyjnych. Skupiony głównie na zarządzaniu i marketingu, budowaniu marki osobistej i eksperckiego brandu kojarzonego z obsługa obrotu nieruchomościami. Specjalizuje się w strategicznym podejściu do budowania firmy – poprzez opisywanie wszystkich procesów i wiązanie ich w całość. Pracuje na zlecenie firm prywatnych (głównie agencji nieruchomości). Porządkuje procesy w firmach i wprowadza firmy na lepszy poziom swoich możliwości. Współautor podcastu dla menedżerów i handlowców #BiznesAntidotum

Robert Korczyński

Robert Korczyński blisko 16 lat działa w branży nieruchomości, jest uprawnionym Rzeczoznawcą Majątkowym, członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS), posiada tytuł Recognised European Valuer (REV) oraz Certified Commercial Investment Member (CCIM). Autor raportów, komentarzy dot. rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Jako jeden ze współwłaścicieli zarządza Emmerson Evaluation, jedną z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie wycen i analiz rynku nieruchomości. Od kilku lat zaangażowany jest w rozwój EVALUER, firmy działającej w dynamicznie rozwijającym się sektorze PropTech. Celem tego przedsięwzięcia jest dostarczanie profesjonalistom rynku nieruchomości zaawansowanych technologicznie narzędzi, baz danych transakcyjnych oraz analiz.

Marcin Drogomirecki

Ekspert ds. rynku nieruchomości serwisu Morizon.pl i Gratka.pl. Współtwórca specjalistycznych narzędzi dla pośredników, stron www i portali nieruchomościowych. Specjalista w dziedzinie public relations, efektywnego marketingu i skutecznej promocji ofert nieruchomości w internecie. Autor licznych analiz, raportów i komentarzy na temat panujących trendów i zmian zachodzących na rynku nieruchomości; wykładowca na szkoleniach dla pośredników nieruchomości i deweloperów.

MAREK WIELGO

Dziennikarz, przez 26 lat pracował w „Gazecie Wyborczej”. Redaktor naczelny Muratorplus.pl w latach 2017-2018. Obecnie ekspert portalu GetHome.pl - portalu z ofertami mieszkań, domów i działek na sprzedaż i wynajem. Specjalizuje się w analizie rynku nieruchomości i sytuacji firm budowlanych.

maciej bis

Przedsiębiorca, inwestor i ekspert
w obszarze analiz rynku nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie
w inwestowaniu oraz w analizowaniu nieruchomości inwestycyjnych, niezależnie od ich lokalizacji. Razem ze swoim zespołem, zbadał pod kątem inwestycji blisko 500 obszarów w Polsce, dzięki czemu dostarcza inwestorom skutecznych narzędzi pomagających
w podjęciu słusznych decyzji transakcyjnych. Zwolennik procesów automatyzacji i sztucznej inteligencji. Prywatnie podróżnik i pasjonat trekkingu górskiego, zwłaszcza na obszarach wulkanicznych. Posługuje się biegle językami angielskim i hiszpańskim, a także – w mniejszym stopniu – czterema innymi językami. Mieszka w Mediolanie.

Bartek głuchowski

Przedsiębiorca internetowy. Twórca narzędzi dla pośredników (baza ofert prywatnych Unirepo) oraz przeszukiwarki portali dla inwestorów (Adradar). Od początku kariery zawodowej związany z rynkiem nieruchomości. Początkowo jako programista współtworzył legendarne dziś narzędzie: Agencja2000. Długoterminowe oszczędności stara się lokować głównie w nieruchomościach, dlatego bacznie obserwuje rynek i zna go nie tylko z perspektywy informatycznej.

DLA KOGO JEST TA KONFERENCJA?

Dla osób rozpoczynających karierę w nieruchomościach

Dla aktywnych i doświadczonych agentów nieruchomości

Dla menagerów, dyrektorów i właścicieli biur nieruchomości

PARTNERZY WYDARZENIA

AKADEMIA EKSPERTÓW NIERUCHOMOŚCI

PROGNOZY I TRENDY NA 2023 
12 grudnia (poniedziałek) godzina 10:00-20:00

0