dni
godzin
minut
sekund

już 11 GRUDNIA 2024

PROGNOZY I TRENDY NA ROK 2025

PODCZAS TEGO WYDARZENIA POZNASZ:

Trendy rynkowe

Dane z pierwszej ręki od uznanych analityków branży. Wspólnie podsumujemy mijający rok i przeanalizujemy bieżącą sytuację na rynku nieruchomości. Dostaniesz realne wykresy i porównania, wymienimy się naszymi wnioskami i porozmawiamy o możliwych scenariuszach na 2025 rok.

Skuteczne strategie

Na podstawie wniosków z różnych źródeł, omówimy skuteczne strategie marketingowe dostosowane do specyfiki poszczególnych grup docelowych. Spotkanie dostarczy Ci kompleksowych danych, które pozwolą odpowiedzieć na pytania jaki jest obecny rynek nieruchomości i co w przyszłym roku będzie poszukiwane wśród naszych klientów. Pozwoli to efektywnie planować działania z uwzględnieniem różnic między segmentami rynku.

Fundamenty rentownego biura

Zdobędziesz wiedzę na temat umiejętnego zarządzania biznesem na rynku nieruchomości oraz zmieniających się preferencji klientów. Porozmawiamy również o zarządzaniu i koordynacji pracy zespołu, oraz strategiach pozwalających sprawnie optymalizować procesy biznesowe.

HARMONOGRAM WYDARZENIA

9.45 - ROZPOCZĘCIE

10.00-12.00 PANEL DYSKUSYJNY:

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

12.00-12.10 Przerwa

12.10-14.10 PANEL DYSKUSYJNY

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

14.10-14.20 Przerwa

14:20-16:20 PANEL DYSKUSYJNY:

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

16:20 PODSUMOWANIE

POZNAJ EKSPERTÓW:

ALEH TUR

Przedsiębiorca, inwestor, właściciel kilku firm zajmujących się inwestowaniem oraz obsługą rynku nieruchomości. Licencjonowany Zarządca i Pośrednik związany z rynkiem od 2009 roku. Trener sprzedaży i marketingu. Obecnie pomagam innym wznieść się na wyższy level pośrednictwa. Szkolę agentów nieruchomości ze skutecznej sprzedaży oraz technik marketingowych, udzielam konsultacji, występuję na największych wydarzeniach branżowych w kraju. Za moje zaangażowanie w ruchu zawodowym pośredników w obrocie nieruchomościami oraz za wkład w rozwój profesji i rynku nieruchomości zostałem wyróżniony przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

JUŻ WKRÓTCE!

JUŻ WKRÓTCE!

JUŻ WKRÓTCE!

JUŻ WKRÓTCE!

JUŻ WKRÓTCE!

JUŻ WKRÓTCE!

JUŻ WKRÓTCE!

JUŻ WKRÓTCE!

JUŻ WKRÓTCE!

ELŻBIETA
LIBERDA

Prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości.
Obsługuje transakcje sprzedaży i najmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Świadczy doradztwo prawno-inwestycyjne z pełnym due diligence nieruchomości, optymalizacją ryzyk i maksymalizacją zysków. Wspiera inwestorów, fliperów, deweloperów, pośredników. Amatorka nieszablonowych rozwiązań. Kreuje dochody z nieruchomości poprzez regulowanie stanów prawnych, znoszenie współwłasności, obrót udziałami, porządkowanie spraw lokatorskich. Udziela bieżącego doradztwa prawnego największym graczom w sektorze rynku nieruchomości. Przy jej wsparciu prawnym powstało wiele lukratywnych biznesów. Na sali rozpraw czuje się jak ryba w wodzie. Jej niepokorna natura, cięta riposta i jak to u sportowca (zawodowo uprawia jeździectwo) – wola walki i wygranej za wszelka cenę pozawala na liczne sukcesy w sporach sądowych oraz w negocjacjach.

DAWID
MARECKI

Trener narzędziowy i konsultant. Menedżer i agent nieruchomości. Doradza na poziomie zarządów przedsiębiorcom z branży nieruchomości, z którą związany jest od 2007r. W swojej karierze zrekrutował i wyszkolił ponad 1000 specjalistów w tym agentów nieruchomości, menadżerów i decydentów. Jako niezależny trener i konsultant współpracuje od lat z kilkudziesięcioma biurami nieruchomości w kraju. Ma na swoim koncie ponad 10 tys. godzin szkoleń i konsultacji m.in. w zakresach rekrutacji, budowy i utrzymania efektywnych zespołów, tworzenia kultur organizacyjnych oraz szkoleń wewnętrznych. Autor szkoleń i treningów narzędziowych dla agentów nieruchomości. Twórca metody treningowo – szkoleniowej czerpiącej m.in. z zasobów: analizy transakcyjnej, psychologii behawioralnej, technik budowy ról oraz nowoczesnych technik sprzedażowo-negocjacyjnych. Metodę opiera na autorskich narzędziach, komunikując skuteczność potwierdzoną faktami. Trener Narzędziowy, z doświadczeniem ponad 5 tysięcy godzin treningów w formule „na żywo z agentem i klientem” – trenowanych przez niego specjalistów należy zaliczyć do najskuteczniejszych i najlepiej zarabiających agentów na swoich marketach. Autor poczytnych branżowych publikacji. Twórca projektu IMDM – Efektywne Praktyki Szkoleniowe.

Marcin Drogomirecki

Ekspert rynku nieruchomości z ponad 20-letnim doświadczeniem, pośrednik, specjalista w dziedzinie public relations, efektywnego marketingu i skutecznej promocji ofert nieruchomości w internecie.
Współtwórca czołowych portali ogłoszeniowych, stron internetowych i programów bazodanowych dla biur nieruchomości. Autor licznych analiz, poradników, raportów i komentarzy dotyczących trendów i wydarzeń na rynku nieruchomości; wykładowca na szkoleniach, prelekcjach i konferencjach branżowych. Prywatnie podróżnik, miłośnik sztuk pięknych i klasycznej motoryzacji.

Bartek
głuchowski

Przedsiębiorca internetowy. Twórca narzędzi dla pośredników (baza ofert prywatnych Unirepo) oraz przeszukiwarki portali dla inwestorów (Adradar).
Od początku kariery zawodowej związany z rynkiem nieruchomości. Początkowo jako programista współtworzył legendarne dziś narzędzie: Agencja2000. Długoterminowe oszczędności stara się lokować głównie w nieruchomościach, dlatego bacznie obserwuje rynek i zna go nie tylko z perspektywy informatycznej.

Maciej
Górka

Od 15 lat licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami.
Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach menadżerskich w strukturach spółek Agora S.A., między innymi odpowiedzialny był za sprzedaż i rozwój serwisu Domiporta.pl. Pracował także jako szef sprzedaży w korporacjach Reach Local i New Media Ventures. W strukturach Home Broker piastował stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju w e-baza.pl, a następnie stanowisko Dyrektora Departamentu Rynku Pierwotnego. Obecnie jako Dyrektor Sprzedaży jest odpowiedzialny za zarządzanie biurami sprzedaży mieszkań inwestycji realizowanych przez Spółki Royal Investment oraz Jantar Investment. Maciej Górka jest także komentatorem rynkowym dla największych wydawnictw opiniotwórczych i stacji telewizyjnych oraz jest prelegentem najważniejszych konferencji branży nieruchomości.

Anton
Bubiel

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktor nauk ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej, a także wykładowca na studiach podyplomowych i szkoleniach branżowych.
W SonarHome odpowiedzialny za zarządzanie całością usług skierowanych do sprzedających oraz kupujących mieszkania. Specjalizuje się w obszarze rynku nieruchomości, finansów i kryptowalut. Założyciel i pomysłodawca platformy analitycznej Rentier.io. Prywatnie - inwestor i pasjonat nowych technologii.

Marcin
Krasoń

Kilkanaście lat doświadczenia w branży mieszkaniowej i finansowej łączy z miłością do pisania.
W Otodom Analytics odpowiedzialny m.in. za moduły informacyjne, utrzymanie klientów i rozwój biznesu. Pojawia się na konferencjach i prelekcjach, komentując rynek mieszkaniowy. Pełną piersią oddycha w górach, lesie, nad morzem, rzeką i w innych miejscach, gdzie można znaleźć spokój, realizując jednocześnie dewizę #żyjzcałychsił.

KRZYSZTOF
DERDZIKOWSKI

To doświadczony inwestor specjalizujący się w inwestycjach w grunty. Wykładowca między innymi na takich branżowych wydarzeniach jak kurs ASBIRO, Recamp, Potencjał Kamienic, Handel Mieszkaniami Grzegorza Grabowskiego, Szkolenia z pozyskiwania i obsługi trudnych nieruchomości Jerzego Sempowicza i Dawida Dudka. Pasjonat trudnych przypadków i sytuacji niemożliwych do wybrnięcia. Dzięki kreatywnemu podejściu każde wyzwanie zmienia się w jego rękach z problemu w kolejną nieruchomościową przygodę.

OSKAR
PŁUKIS

Od 14 lat w biznesie. 9 lat prowadził agencję nieruchomości komercyjnych Resident1, która obsługiwała ponad 4 tysiące firm poszukujących nieruchomości komercyjnych. Trener zarządzania. Pierwszy w Polsce livestreamer w branży nieruchomości. Specjalizuje się w strategicznym podejściu do budowania firmy – poprzez uporządkowane opisywanie wszystkich procesów w firmie i wiązanie ich w całość. Pracuje na zlecenie firm prywatnych (głównie agencji nieruchomości). Pomaga menedżerom lepiej, łatwiej i efektywniej rozwijać stabilne marki, które tworzą świadomych odpowiedzialności pracowników. Współautor podcastu dla menedżerów i handlowców #BiznesAntidotum.

MICHAŁ
Wleklik

Pośrednik ds. nieruchomości, menedżer, kierownik zespołów sprzedażowych, szkoleniowiec, trener i konsultant Sandler Training Polska, od 15 lat czynnie działający w sprzedaży. Przez ponad 11 lat menedżer różnych zespołów sprzedażowych w branży nieruchomości, z czego 6 lat jako dyrektor sprzedaży. Wyznaje filozofię zarządzania przykładem. Specjalizacja: sprzedaż nieruchomości zarządzanie sprzedażą w branży nieruchomości komunikacja i budowanie relacji w sprzedaży Sandler Selling System - metodologia działań handlowych oparta na innowacyjnej relacji i technikach wywierania wpływu według know-how Sandler Training

MIKOŁAJ
Stępień

CEO ASARI, firmy tworzącej systemy wspierające zarządzanie biznesem. Od 14 lat projektuje systemy i aplikacje dla firm. W latach 2006-2012 pracował dla Realia Group jako Project Manager & Designer odpowiadając za projektowanie systemów CRM dla grupy Ober-Haus Real Estate Advisors, gdzie pełnił również funkcję Dyrektora ds. Nieruchomości Komercyjnych. Od 2012 związany jest z ASARI, odpowiadając za rozwój aplikacji, w tym rozwiązań CRM, BI i BPMS. Według niego wielowymiarowa analiza danych i automatyzacja jest kluczem do skutecznych działań biznesowych.

MONIKA
MARKISZ

Prowadzi kancelarię radcy prawnego i doradcy podatkowego w Lublinie. Współpracuje z przedsiębiorcami, w tym z branży obrotu nieruchomościami. Posiada wieloletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych. Specjalizuje się w prawie handlowym, gospodarczym, podatkowym i prawie pracy. Monika Markisz prowadzi wykłady i szkolenia dla praktyków z zakresu prawa podatkowego, prawa handlowego czy przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. W tym ostatnim obszarze jej działalność obejmuje również tworzenie i wdrażanie procedur dla instytucji niefinansowych (np. pośredników w obrocie nieruchomościami).

DLA KOGO JEST TA KONFERENCJA?

Dla osób rozpoczynających karierę w nieruchomościach

Dla aktywnych i doświadczonych agentów nieruchomości

Dla menagerów, dyrektorów i właścicieli biur nieruchomości

PARTNERZY WYDARZENIA

logo WSPON

AKADEMIA EKSPERTÓW NIERUCHOMOŚCI

PROGNOZY I TRENDY NA ROK 2025
11 grudnia (środa) godzina 09:45-16:20

0