Nieruchomościowy
Piątek

Już 12 kwietnia o godzinie 19:00 zapraszam na spotkanie z cyklu Nieruchomościowy Piątek.


Tematem spotkania będzie:
"Kontraktowanie z klientem podażowym

czyli co i jak robić, żeby złowrogo nastawieni, bezzębni koledzy najemców, nie chcieli Cię odwiedzać po wieczornej prezentacji."

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

ABY ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE. 

 

Gdzie: Działka przy ul. Gwiaździstej

Kiedy: 12.04.2024 godzina: 19:00

 
W historii naszych spotkań tego jeszcze nie było, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Korzystając z wiosennej aury, tym razem zapraszamy na REFriday pod gołym niebem!
 
Spotykamy się na działce przy ul. Gwiaździstej, gdzie w miłej, i jak zawsze nieformalnej atmosferze porozmawiamy o biznesie, życiu i nieruchomościach.
 
Zapisanym osobom, w dniu spotkania prześlemy SMS-y z dokładną lokalizacją oraz podamy numer tel. pod którym będzie można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące dojazdu.
 

*Zapewniamy starter na dobry początek spotkania, ale jeżeli jesteś łakomczuchem, zabierz dodatkowy prowiant. Korzystaj z grilla, pogody i wyjątkowej atmosfery, jaka towarzyszy ludziom otwartym na wymianę doświadczeń i integrację specjalistów rynku nieruchomości.

Zapisz się
na nieruchomościowy piątek

Podczas nieformalnego spotkania, porozmawiamy o:

Biznesie
Życiu
Nieruchomościach

Uczestnicy spotkania:

ALEH TUR

Przedsiębiorca, inwestor, właściciel kilku firm zajmujących się inwestowaniem oraz obsługą rynku nieruchomości. Licencjonowany Zarządca i Pośrednik związany z rynkiem od 2009 roku. Trener sprzedaży i marketingu.

Michał Grzeląska

Przedsiębiorca z 15-letnim stażem, z wykształcenia informatyk (certyfikat MCSA). Od 10 lat związany z rynkiem nieruchomości. Komentator rynku nieruchomości do dzienników Rzeczpospolita i Parkiet. Wykładowca na Uczelni ASBIRO.

Początek w branży nieruchomości to mieszkania pod wynajem na pokoje, i podnajem. Od 2015 roku z sukcesami, prowadzi biuro nieruchomości w Łodzi, które jako pierwsze w mieście od samego początku pracuje na umowach wyłącznych, wprowadzając usługę home stagingu i profesjonalnej fotografii sprzedawanych nieruchomości. (Licencje Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami oraz Zarządcy Nieruchomościami Federacji PPRN).

Specjalizuje się w przygotowywaniu i sprzedaży gruntów do zabudowy intensywnej. Wraz z zespołem skutecznie pomaga w sprzedaży mieszkań i domów oraz komercjalizacji powierzchni handlowo – usługowych.

0